Warsztaty

Na tej stronie znajdziesz zaplanowane warsztaty rozwojowo – psychologiczne w Polsce.
Warsztaty to intensywna praca rozwojowo – psychologiczna nad wglądem w siebie, nad zmianą perspektywy, nad podjęciem ważnych dla siebie decyzji, nad poczuciem wpływu na siebie i własne życie. Każdy warsztat to głębokie spotkanie ze sobą jako holistyczną całością: z ciałem, umysłem i duszą.
Warsztaty opierają się na moim doświadczeniu z psychoenergetyką, duchowością, neuropsychologią a także na nowoczesnej, opartej na badaniach wiedzy psychologicznej.

Spotkaj się ze sobą. Pozostań w tym, co jest zgodne z Tobą lub zmień rzeczywistość. Masz taką moc.
Warsztaty odbywają się w różnych pięknych, sprzyjających do rozwoju warunkach miejscach w Polsce. Raz do roku organizowane sa też warsztaty w Toskanii i w odleglejszych zakątkach świata w ramach COACHING TRIP. Każda oferta wyjazdowa na bieżąco jest tutaj umieszczana.

Zaglądaj tutaj i zapisz się na warsztaty, które najbardziej czujesz, że mogą wesprzeć Cię na etapie, w którym jesteś.

 

Szkolenie Hello Points by Points Of You Academy® – LEVEL 1

Warsztat dla każdego, kto pracuje z drugim człowiekiem, ale także ze sobą. Poznasz narzędzia, które otwierają perspektywy i inspirują niezliczoną ilością punktów widzenia. Zapraszam do świata komunikacji poprzez obrazy.

WARSZTAT ROZWOJU SAMOŚWIADOMOŚCI: NeurotransformacJA

Warsztat rozwojowo - psychologiczny, mający na celu zwiększenie samoświadomości w 3 wymiarach - ciała, umysłu i duszy. Po tym warsztacie życie już nie będzie takie samo - będzie znacznie lepszej jakości.